Сумська обл.
Охтирка
с. Чернеччина

Весілля

Весілля

Найочікуваніше і найважливіше свято в житті закоханих. Молодята дуже ретельно обирають усі складові цього заходу - від обручок до місця проведення. Мальовнича природа, готель для щойно одружених та гостей, ресторан для банкету - у нас є все, щоб цей день став найкращим і найромантичнішим у вашому житті.

Виїзна церемонія

Вибір місця для виїзної церемонії дуже важливий, адже це створює загальну атмосферу весільного заходу. Церемонія на природі, серед мальовничих казкових пейзажів, на березі річки… Що може бути більш романтичним? Ми підберемо локацію, яка задовольнить усі ваші вимоги й побажання!

Замовити весілля:

+38 (095) 258 13 75

+38 (068) 830 59 45

Весільний банкет

В нашому комплексі є 2 ресторани, кожен з яких може розмістити до 150 персон.

Для літньої пори найкомфортнішим буде ресторан "Старий Міст", що стоїть на палях над самісінькою річкою. Тут можна помилуватися чудовими видами, а свіжість від води створить у спеку приємну прохолоду для гостей та молодят.

А в ресторан "River Nest" запросити гостей можна у будь-яку пору року за будь-якої погоди. Велика зала з панорамними вікнами та нейтральний інтер’єр ресторану дозволяють втілити найсміливіші, найстильніші ідеї саме для вашого весілля.

Весілля в Котедж-парку СЛАВНА