Сумська обл.
Охтирка
с. Чернеччина

Розваги та дозвілля

Наші лазні на дровах порадують прихильників цього виду відпочинку. А окремий вихід до річки, завдяки якому можна прямо з парилки зануритися в прохолодну чисту та проточну воду річки – це ні з чим не зрівнянне задоволення!
Детальніше
Це окремий вид задоволення! В нашому комплексі ви можете насолодитись цим видом відпочинку і привезти додому гарний улов.
Детальніше
Для комфортного відпочинку на всій території розташовані дерев’яні альтанки, які можна брати в оренду.
Детальніше
Піщані пляжі обладнані для дорослих та дітей. Вода Ворскли здивує вас своєю чистотою й прозорістю. У декого з наших гостей складається враження, що вони потрапили в мультфільм.
Детальніше
Якщо вам захочеться втекти від метушні й залишитись на самоті з тишею і незайманою природою, ви можете влаштувати собі незабутню прогулянку річкою. Отримайте емоції, які залишаться з вами назавжди, стануть зціленням для вас під час неспокійної буденності.
Детальніше
На території нашого комплексу є дуже багато цікавого й незвичайного. Міні-зоопарк стане приємною знахідкою як для дорослих, так і для дітей. Тут ви зможете поспілкуватися з тваринами. Це точно піде вам на користь!
Детальніше
Наш Котедж-парк - дивовижно красивий будь-якої пори року. Зелені простори, бездоганні смарагдові газони, квітчасті клумби та неймовірні острівці ландшафтного дизайну - це лише малесенька частинка нашої квіткової казки.
Детальніше
SUP-бординг або SUP-серфінг - це дуже цікавий вид активного відпочинку, який приносить величезну користь для здоров'я людини. Цікаво, що в Україні він прийшов зовсім недавно, в той час як за кордоном вже давно зібрав прихильників завдяки тому, що не потрібно спеціальних знань і виснажливих численних тренувань, щоб стати на дошку.
Детальніше
Велосипед - це завжди море задоволення, активного відпочинку і позитивних емоцій. Немає нічого кращого, ніж покататися стежками по красивим мальовничим місцям, серед дивовижної природи і зануритися в світ спокою й гармонії.
Детальніше
Зелені пейзажні ландшафти навколо Котедж-парку Славна надзвичайно красиві. Вивчити місцевість і отримати задоволення від активного відпочинку можна на квадрациклах.
Детальніше