Сумська обл.
Охтирка
с. Чернеччина

Заходи

Найочікуваніше і найважливіше свято в житті закоханих. Молодята дуже ретельно обирають усі складові цього заходу - від обручок до місця проведення. Мальовнича природа, готель для щойно одружених та гостей, ресторан для банкету - у нас є все, щоб цей день став найкращим і найромантичнішим у вашому житті.
Детальніше
Хочете відсвяткувати особливу подію в колі друзів? З радістю проведемо ваш банкет в одному з наших ресторанів. Ми запропонуємо для вашого заходу меню, яке здивує вас розмаїттям, душевну атмосферу та, звісно, бездоганне обслуговування.
Детальніше
Ми залюбки проведемо корпоратив чи будь-який інший захід для співробітників вашої компанії у Котедж-парку СЛАВНА.
Детальніше
Звільніть себе від зайвих турбот, проведіть дитячий день народження в нашому ресторані. Ми обіцяємо не лише смачний банкет для малечі, але й веселих винахідливих аніматорів. Вони влаштують справжнісіньке свято для вашої дитини!
Детальніше
Фотографи облюбували наші казкові пейзажі для романтичних фотосесій молодят чи для “Love Stories”. Зелені газони, квіткові композиції та розлогі дерева створюють дивовижні природні фотозони. А наш рояль, який звучить мелодією квітів, давно вже став улюбленцем публіки.
Детальніше