Сумська обл.
Охтирка
с. Чернеччина

Розваги та дозвілля

Наші лазні на дровах порадують прихильників цього виду відпочинку. А окремий вихід до річки, завдяки якому можна прямо з парилки зануритися в прохолодну чисту та проточну воду річки – це ні з чим не зрівнянне задоволення!
Детальніше
Це окремий вид задоволення! В нашому комплексі ви можете насолодитись цим видом відпочинку і привезти додому гарний улов.
Детальніше
Для комфортного відпочинку на всій території розташовані дерев’яні альтанки, які можна брати в оренду.
Детальніше
Піщані пляжі обладнані для дорослих та дітей. Вода Ворскли здивує вас своєю чистотою й прозорістю. У декого з наших гостей складається враження, що вони потрапили в мультфільм.
Детальніше
Якщо вам захочеться втекти від метушні й залишитись на самоті з тишею і незайманою природою, ви можете влаштувати собі незабутню прогулянку річкою. Отримайте емоції, які залишаться з вами назавжди, стануть зціленням для вас під час неспокійної буденності.
Детальніше
На території нашого комплексу є дуже багато цікавого й незвичайного. Міні-зоопарк стане приємною знахідкою як для дорослих, так і для дітей. Тут ви зможете поспілкуватися з тваринами. Це точно піде вам на користь!
Детальніше
Наш Котедж парк - дивовижно красивий будь-якої пори року. Зелені простори, бездоганні смарагдові газони, квітчасті клумби та неймовірні острівці ландшафтного дизайну - це лише малесенька частинка нашої квіткової казки.
Детальніше